wtorek, 6 czerwca 2017

STAY open to the world! subscribe our newsletter!/Bądź otwarty na świat i zapisz się na nasz newsletter!STAY open to the world!

DO NOT RUN AWAY like the person on this wonderful graffiti in Sliema, Malta.
Subscribe our newsletter!

Most of you, dear READERS of my blog, noticed that I'm a pround member of  CLUB OF POLISH WOMEN ABROAD.This is a very special virtual place, one of a kind, where all countries, cultures, languages and religions meet. This is a mixture of all possible experiences which we made during our stay abroad. If you are intressted in WIDE WORLD and would like to learn and explore every day sth new, sth uniqe, subscribe our newsletter. Why? Because it's for free and more intressting than most of magazines about "journeys". We are not advertising for any products or corporation. We are giving you an informetion from the view of locals, we are the locals! Try it on, today, now and discover the world together with us.


Click on the link and subscribe:

http://klubpolek.us14.list-manage.com/subscribe?u=9fde88c1167ab76aabdc1fb5e&id=78c07524ea

You can also visit us on Facebook:

https://www.facebook.com/Klub-Polki-na-Obczyźnie-324950360948381/

Or/and Instagram:
https://www.instagram.com/klubpolek/


ENJOY!

 
 
Bądź otwarty na świat i zapisz się na nasz newsletter!
 
Nie przekonują was książki zebrane w licznych bibliotekach jak ta z obrazka powyżej, w pałacu Wielkiego Inkwizytora na Malcie? A może szukacie aktualnej wiedzy o świecie i ciekawostek, których brak w magazynach o podróżach? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedzieliście TAK, nadszedł czas, abyście zapisali się na nasz newsletter.
 
Wielu z Was, drodzy, kochani CZYTELNICY zauważyło zapewne, że należę do unikalnej społeczności, jaką jest KLUB POLKI NA OBCZYŹNIE. To wirtualne miejsce, gdzie spotykamy się my, całkiem niewirtualne osobowości, gdzie mieszają się kultury, religie, języki, gdzie dzielimy się swoimi wzlotami i upadkami, gdzie w końcu dyskutujemy o życiu, podróżach i całej reszcie.  
Od niedawna oferujemy wam całkiem za darmo newsletter klubowy. Zawiera on całą masę informacji z pierwszej ręki, od tzw. lokalnych tubylców, od nas, żyjących na co dzień poza granicami Polski. Ciekawi świata, nie czekajcie, lepszej okazji nie będzie, zapiszcie się już dziś na nasz newsletter!
 
Click i już jesteś zapisany/a:
http://klubpolek.us14.list-manage.com/subscribe?u=9fde88c1167ab76aabdc1fb5e&id=78c07524ea

zapraszamy także na Facebooka:

https://www.facebook.com/Klub-Polki-na-Obczyźnie-324950360948381/

oraz/i  Instagram:
https://www.instagram.com/klubpolek/

oraz oczywiście na blog klubowy:
http://klubpolek.pl/

MIŁEJ LEKTURY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz